Jesteś tutaj

Beauty Garden - francuskie kosmetyki organiczne

Informujemy, że w związku z przerwą świąteczno-noworoczną, zamówienia złożone w dniach 20.12 - 01.01. realizowane będą wg kolejności otrzymania od 02.01.

Beauty Garden - francuskie kosmetyki organiczne

 

Prosto z serca Francji
Składniki aktywne w kosmetykach Beauty Garden pochodzą z własnej uprawy, co pozwala dbać o ich jakość na każdym etapie produkcji, od sadzonki, przez zbiory, aż po gotowy kosmetyk. Ogród Beauty Garden zlokalizowany jest w Auriac, małej miejscowości położonej w malowniczych rejonach Francji. Pochodzące z niego składniki posiadają certyfikat Agriculture Biologique. Wolne od pestycydów.


Organiczne
Wszystkie kosmetyki Beauty Garden posiadają certyfikat NATRUE. To oznacza, że co najmniej 95% składników naturalnych jest pochodzenia organicznego.


Pięknie zaprojektowane.
Drewno, z którego produkowane są opakowania i etykiety Beauty Garden, pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej, potwierdzonej certyfikatem PEFC. Do wydruku etykiet użyto tuszu pochodzenia roślinnego.


Najwyższej jakości.
Kosmetyki naturalne Beauty Garden przygotowywane są w sposób przyjazny środowisku. W trosce o jakość i bezpieczeństwo, produkcja odbywa się zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk Produkcyjnych dla Kosmetyków (GMP).

 

W ofercie m.in. naturalna maseczka z ogórka, maseczka z dyni, kremy i peelingi do twarzy i ciała, a także naturalny płyn do demakijażu.  Pobierz ulotkę informacyjną >

 

SPRAWDŹ OFERTĘ HURTOWĄ >

 

Logo

Partnerzy

W związku z szerokim asortymentem
zapraszamy do współpracy
media, blogerów, szkoły kosmetyczne i inne podmioty.
» Czytaj więcej

Kontakt

ul. Główna 1A, 51-180 Psary (k. Wrocławia)
tel: +48 690 010 474
e-mail: hurt@nitai.pl
» Czytaj więcej