Płyn do płukania ubranek dziecięcych Feel Eco Baby

Płyn do płukania ubranek dziecięcych Feel Eco Baby

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin dla dzieci, niemowląt oraz osób posiadających skórę wrażliwą. Formuła pozbawiona została dodatków zapachowych, dzięki czemu nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji skórnych. Kompozycja nie zawiera konserwantów i alergenów. Płyn skutecznie usuwa ładunki elektrostatyczne z tkanin i zapobiega ich elektryzowaniu się. Pozostawia odzież przyjemnie miękką w dotyku oraz ułatwia jej prasowanie. Niweluje szorstkość pościeli i ręczników, a także zapewnia komfort delikatnej skórze dziecka. Środki powierzchniowo czynne zawarte w produkcie są w pełni naturalne i łatwo ulegają biodegradacji.

Ekologiczne produkty Feel Eco są doskonałym wyborem dla osób, które pragną zminimalizować kontakt ze szkodliwymi, chemicznymi substancjami oraz zadbać o środowisko, także podczas codziennych prac domowych.

 

Pojemność: 1 l

Sposób użycia:

Płyn zmiękczający Feel Eco może być stosowany do wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu, bielizny sportowej i funkcjonalnej. Zaleca się stosować przy każdym praniu tkanin białych i kolorowych. Ok. 25 ml płynu należy wlać do specjalnej przegrody w pralce, nie bezpośrednio do bębna. Opakowanie o pojemności 1 litra wystarcza na ok. 40 cykli prania.

Skład/INCI:

5% lub więcej, ale mniej niż 15%: kationowe środki powierzchniowo czynne.

Zaloguj się,
by poznać cenę.
Nr kat.:
FEC-030
Pojemność:
1 000ml
Partnerzy

W związku z szerokim asortymentem
zapraszamy do współpracy
media, blogerów, szkoły kosmetyczne i inne podmioty.
» Czytaj więcej

Kontakt

ul. Główna 1A, 51-180 Psary (k. Wrocławia)
tel: +48 605 930 405
e-mail: hurt@nitai.pl
» Czytaj więcej