Jesteś tutaj

Regulamin

 1. Właścicielem witryny http://www.nitai.pl/ jest firma NITAI Sp z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Długiej 16B, lokal 33. Docelowym Użytkownikiem witryny jest hurtowy odbiorca kosmetyków. Strona nie jest skierowana do odbiorców detalicznych.
 2. Zamówienia można składać przez:
  * www: http://www.nitai.pl/,
  * e-mail: hurt@nitai.pl
  * telefonicznie: +48 690 010 474
 3. Zamówienia hurtowe przez stronę http://www.nitai.pl/ można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty i niedziele oraz w święta rozpatrywane będą od najbliższego dnia roboczego.
 4. Czas dostawy wynosi nie więcej niż 48 godzin, liczonych od momentu złożenia poprawnego zamówienia, jeśli to zostało przekazane do godziny 12.00. W przypadku złożenia zamówienia po godzinie 12.00, czas dostawy liczony jest od następnego dnia roboczego. Do czasu dostawy nie są wliczane weekendy i dni wolne od pracy. Nadanie biegu czasowi dostawy wymaga złożenia poprawnego zamówienia, które oznacza jego zaakceptowanie przez firmę Nitai.
 5. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 6. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
 7. Ceny towarów wyrażone są w polskich złotych.
 8. Firma Nitai nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek wynikłe z winy Poczty Polskiej lub Kuriera.
 9. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust 1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art. 10 ww. ustawy.
 10. Prosimy przed odesłaniem towaru skontaktować się z pracownikiem firmy Nitai (nr tel. +48 690 010 474; adres e-mail: hurt@nitai.pl). Pozwoli to na ustalenie właściwej procedury zwrotu.
 11. Towar w hurtowni pakowany jest pod nadzorem kamer. Każdą przesyłkę nadawaną przez Nitai należy sprawdzić w obecności kuriera pod kątem uszkodzeń, nawet jeśli nie ma widocznych oznak zewnętrznych - jeśli klient zauważy jakiekolwiek uszkodzenie wewnętrzne bądź zewnętrzne (w tym zaklejenie bądź uszkodzenie taśmy firmowej), należy w obecności kuriera spisać protokół szkody.
 12. Podpisanie odbioru przesyłki (bez spisanego protokołu szkody) automatycznie oznacza jej otrzymanie w stanie nienaruszonym.
 13. Jeśli wystąpią jakiekolwiek rozbieżności w dostawie (ilościowe i jakościowe) lub zostaną zauważone wady produkcyjne towaru, klient hurtowy ma 5 dni roboczych na zgłoszenie ewentualnych różnic (poprzez e-mail hurt@nitai.pl lub tel. +48 690 010 474). Przed podjęciem jakichkolwiek czynności klient powinien skontaktować się z hurtownią, by ustalić dalsze kroki reklamacji. Wady produkcyjne towaru klient powien okazać za pomocą przesłanego zdjęcia. Opiekun klienta hurtowego wskaże sposób przesyłki towaru do hurtowni lub zorganizuje odbiór. Ewentualne koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru, firma Nitai zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów), firma Nitai zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne towary do wyboru.
 14. Firma Nitai zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich edycji oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 15. Informacje zawarte na stronach firmy Nitai nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
 16. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część publikacji nie może być odtwarzana, kopiowana, przechowywana ani przesyłana w jakiejkolwiek formie przez media elektroniczne, mechaniczne, fotokopiujące i inne, bez uzyskania wcześniejszej zgody właściciela praw autorskich. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).
Partnerzy

W związku z szerokim asortymentem
zapraszamy do współpracy
media, blogerów, szkoły kosmetyczne i inne podmioty.
» Czytaj więcej

Kontakt

ul. Główna 1A, 51-180 Psary (k. Wrocławia)
tel: +48 690 010 474
e-mail: hurt@nitai.pl
» Czytaj więcej