Pędzelek do ust EKO 16 cm

Pędzelek do ust EKO

Eko-pędzelek do ust marki Benecos zapewnia precyzyjną i wygodną aplikację kolorowych szminek, pomadek, błyszczyków. Włosie pędzelka to syntetyczne, alergiczne włókno o najwyższej jakości. Pędzelek posiada specjalny wydłużony i zaokrąglony kształt, dzięki czemu pozwala na bardzo precyzyjne nałożenie kosmetyków nawet w mocnych i ciemnych kolorach.


Ważną cechą pędzelka jest jego trwałość – dobrze znosi częste pranie, zachowuje przy tym wszystkie swoje właściwości, kształt i miękkość. Materiały użyte do produkcji pędzelka są ekologiczne: rączka została wykonana z drewna bambusowego pochodzącego z upraw certyfikowanych, natomiast aluminiowe okucie można poddać recyklingowi.


Kraj pochodzenia: Niemcy


Dla kogo?
Produkt polecany dla wszystkich kobiet. Rekomendowany dla wegan i osób z tendencją do reakcji alergicznych.


Efekty

  • Perfekcyjny makijaż ust
  • Miękkie, trwałe włókno
  • Ekologiczne materiały
  • Estetyczny wygląd

 

ZASTOSOWANIE:

Nabrać odrobinę kosmetyku na końcówkę pędzla i aplikować na usta. Poleca się uprzednie zastosowanie konturówki w odpowiednim, dopasowanym odcieniu. Należy utrzymywać higienę pędzla i prać go po każdym użyciu w delikatnym środku myjącym.

 

BEZPIECZEŃSTWO:

Do wykonania pędzelka nie użyto żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego zgodnie z filozofią cruelty-free. Nie był testowany na zwierzętach. Materiały, z których wykonano pędzel są bezpieczne i nietoksyczne. Odpowiedni dla wegan.

Zaloguj się,
by poznać cenę.
Nr kat.:
BEN-053
Nie testowane na zwierzętach
Partnerzy

W związku z szerokim asortymentem
zapraszamy do współpracy
media, blogerów, szkoły kosmetyczne i inne podmioty.
» Czytaj więcej

Kontakt

ul. Główna 1A, 51-180 Psary (k. Wrocławia)
tel: +48 605 930 405
e-mail: hurt@nitai.pl
» Czytaj więcej