Jesteś tutaj

Olej Mahanarayan Tail 100 ml

Olej Mahanarayan Tail 100 ml

OPIS: Ajurwedyjski olej o szerokim spektrum zastosowań w zakresie problemów mięśni i stawów. Zmniejsza postępujące z wiekiem zesztywnienie stawów i pomaga dłużej zachować ich elastyczność. Dzięki rozgrzewającym właściwościom olej Mahanarayan Tail niweluje napięcie karku, przynosi ulgę obolałym plecom i stawom oraz zmniejsza zmiany reumatyczne. To całkowicie naturalne rozwiązanie dla sportowców, osób aktywnych fizycznie i tych, którzy doświadczają dyskomfortu z powodu napiętych lub naciągniętych mięśni. Olej pomaga wrócić do formy po urazach kostek i kolan w wyniku nadmiernego wysiłku.

Ceniony jest także przez rosnące grono miłośników masażu ajurwedyjskiego, szczególnie metodą Abhyanga. Masaż olejem relaksuje, koi mięśnie i pomaga przywrócić sprawność.

Skuteczność oleju zapewnia oryginalny ajurwedyjski przepis opierający się wyłącznie na odpowiednich, naturalnych składnikach: indyjskich ziołach, przyprawach i oleju sezamowym.

Olej znajduje się w butelce z ciemnego szkła o pojemności 100 ml.

 

STOSOWANIE: Wymieszać dokładnie przed użyciem. Lekko ogrzać olej poprzez kąpiel wodną lub ogrzanie w rękach (pocierając dłonie), po czym wmasować w obolałe strefy.

Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

 

BEZPIECZEŃSTWO: Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować, jeśli wcześniej zauważono nadwrażliwość na któryś ze składników oleju.

Zaloguj się,
by poznać cenę.
Nr kat.:
DAB-055
Pojemność:
100ml
100% naturalny
Partnerzy

W związku z szerokim asortymentem
zapraszamy do współpracy
media, blogerów, szkoły kosmetyczne i inne podmioty.
» Czytaj więcej

Kontakt

ul. Główna 1A, 51-180 Psary (k. Wrocławia)
tel: +48 690 010 474
e-mail: hurt@nitai.pl
» Czytaj więcej